سبد خرید 0

درباره ما

موبویو مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در موبویوعرضه می‏‏‏‌شوند.موبویو در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان ما می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت موبویو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری موبویو است.

موبویو  با دریافت تمامی مدارک و مجوز های قانونی خیال شما را بابت خریدی امن آسوده می کند ، چرا که اعتماد مشتری در صدر خواسته های ماست .
فروشگاه موبویو در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه واقع شده و آماده ی ارائه خدمات به هم میهنان عزیز می باشد.

اهداف موبویو

افزایش سرعت ارسال مرسولات :


با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بالطبع افزایش سرعت کارها ، زندگی امروزی نیازمند تحولی اساسی به خصوص در عصر ارتباطات است. با توجه به این که خرید اقلام مورد نیاز بخشی اساسی از زندگی فردی و اجتماعی ما بوده و زمان نسبتا زیادی را می طلبد ، پس چه بهتر که خرید های خود را اینترنتی انجام دهیم تا با یک تیر دو نشان را هدف قرار دهیم ، اول از همه پیشگیری از آلودگی محیط زیست در اثر رفت و آمد و دوم وقت و هزینه های آتی ! 

قیمت های متناسب با ارزش کالا:

اگر 10 سال پیش بود شاید کمتر کسی حتی تصور می کرد که قرار است فروشگاه های اینترنتی در کشورمان تا این حد پیشرفت کرده و به تدریج جای خرید حضوری را گرفته و یا کمرنگش کنند! اما اکنون شاید به جرات بتوان گفت تعداد فروشگاه های مجازی حتی از مراکز خرید حضوری نیز فراتر رفته و مشتریان نیز تمایل بیشتری برای خرید غیر حضوری از خود نشان میدهند. در این راستا با توجه به شفافیت قیمتی در سطح وب فروشگاه اینترنتی موبویو تمام سعی خود را میکند تا بهترین قیمت را برای کالاهای فروشگاه فراهم نماید.

تضمین کیفی کالا و خدمات :

کشور چین حتی به ساخته های خود رحم نکرده و لوازم ساخت کشور خودش رو که اصالتا چینی هستند رو هم کپی میکنه ! بنابراین انتخاب و تشخیص جنس اصلی از بدل و فیک به شدت سخت تر شده و گاهی غیر ممکن به نظر می رسد. تیم موبویو بر آن است که کالاهای اورجینال و با کیفیت که ساخت هر کشوری می باشد را جدا کرده و بقیه را با نام کالای غیر اصل مرقوم نماید. بدیهی است کالاهای غیر اورجینال عرضه شده در موبویو نیز کیفیت لازم و کافی را برای عرضه در فروشگاه داشته اند که توسط تیم فنی برای فروش مناسب دیده شده اند .

ریشه های موبویو

همکاران و همراهان زیادی در موبویو در تلاشند تا کالا ها در اسرع وقت و بهترین کیفیت ممکن به دست مصرف کننده گرامی برسد.

 

در زیر رزومه چند نفر از اعضای اصلی تیم موبویو را ملاحظه می فرمایید :

اتابک لاهوتی

طراح ، گرافیست ، مدیریت محتوا و گروپ لیدر

عرفان محمدی

طراح ، تولید محتوی ، مدیر محتوی و تیم لیدر

امین قلی پور

طراح ، گرافیست ، تولید محتوی 

سینا قلی پور

طراح ، گرافیست ،تولید محتوی

اصغر لواسانی

متخصص سخت افزار و نرم افزار طراح ، گرافیست  

اتابک لاهوتی

طراح ، گرافیست ، مدیریت محتوا و گروپ لیدر

بازگشت به بالا